Рятувальники ДСНС ліквідовують підтоплення 20 домоволодінь у Коростенському районі
У селі Ушомир на Коростенщині підтопило 20 обійсть.
8 червня увечері в селі Ушомир Коростенського району внаслідок підвищення рівня води в річці Уж сталося підтоплення близько 20 домоволодінь.
Про це інформують в ДСНС.
До ліквідації наслідків підтоплення залучено 37 рятувальників, 8 одиниць техніки, 8 мотопомп та насосну станцію.
Наразі надзвичайники відкачують воду з приватних домоволодінь і присадибних ділянок. Станом на цей час уже відкачано понад 560 куб. м води.
Роботи тривають. Рятувальники продовжують надавати допомогу місцевим жителям та вживати заходів для мінімізації наслідків підтоплення.
