Рекорд COVID-19 на Житомирщині: за добу – 165 нових хворих, 2 людини померли

01.10.2020
 

За минулу добу (30 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 165 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 6 088 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 3 439 осіб (65 осіб одужали за минулу добу).

За 30 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 47 нових випадків;

Чуднівському – 37 нових випадків;

Овруцькому – 27 нових випадків;

Бердичівському – 13 нових випадків;

Лугинському – 12 нових випадків;

Любарському – 9 нових випадків;

Коростишівському – 7 нових випадків;

Новоград-Волинському – 4 нові випадки;

Ємільчинськмоу – 4 нові випадки;

Баранівському – 2 нові випадки;

Коростенському – 1 новий випадок;

Пулинському  – 1 новий випадок;

Олевському – 1 новий випадок.

На Житомирщині вже зареєстровано 111 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли двоє людей: 73-річний житель Ємільчинського району та 65-річна жителька Бердичівського району.).

Читайте також: Житомирщина готова розгорнути ще 400 COVID-ліжок у лікарнях другої хвилі

newday.org.ua