Рекорд COVID-19 на Житомирщині: за добу – 165 нових хворих, 2 людини померли
За минулу добу (30 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 165 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 6 088 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 3 439 осіб (65 осіб одужали за минулу добу).
За 30 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 47 нових випадків;
Чуднівському – 37 нових випадків;
Овруцькому – 27 нових випадків;
Бердичівському – 13 нових випадків;
Лугинському – 12 нових випадків;
Любарському – 9 нових випадків;
Коростишівському – 7 нових випадків;
Новоград-Волинському – 4 нові випадки;
Ємільчинськмоу – 4 нові випадки;
Баранівському – 2 нові випадки;
Коростенському – 1 новий випадок;
Пулинському – 1 новий випадок;
Олевському – 1 новий випадок.
На Житомирщині вже зареєстровано 111 летальних випадків COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли двоє людей: 73-річний житель Ємільчинського району та 65-річна жителька Бердичівського району.).
Читайте також: Житомирщина готова розгорнути ще 400 COVID-ліжок у лікарнях другої хвилі
