Рейтинги «Слова і діла»: Володимир Арешонков – серед найвідповідальніших нардепів

24.11.2021

Українське суспільство з особливим інтересом ставиться до інформації про діяльність політиків, високопосадовців, робота яких оплачується з кишень платників податків. І якщо представники цього суспільства в силу різних обставин не завжди можуть об’єктивно оцінити цю діяльність, то спеціалізовані масмедіа роблять це досить прискіпливо, системно і професійно.

Приміром, колектив інтернет-порталу «Слово і Діло» постійно виконує роботу з пошуку обіцянок українських політиків і чиновників різного рівня у друкованих ЗМІ, на сторінках їхніх соціальних мереж, на теле – та радіоефірах, у публічних виступах, надсилаючи запити до органів влади. На основі аналізу зібраних даних за багатьма критеріями формує і постійно оновлює рейтинги відповідальності та ефективності політиків і чиновників. Кожна їхня цифра в рейтингах підтверджена конкретними документами і фактами. Відповідно до цього ресурс формує шкалу відповідальності політиків.

Ми переглянули в рейтингу «Слова і Діла» інформацію про парламентаріїв, які так чи інакше пов’язані з Житомирщиною. Це депутати – мажоритарники, обрані у виборчих округах, та представники різних політичних сил – парламентарії, що так чи інакше асоціюють себе з Житомирщиною, заявляючи про це в публічних виступах. То у кого ж з нардепів слово не розходиться з ділом, а хто більше говорить, ніж робить, відповідно має дуже низький рівень відповідальності та займає найнижчі сходинки в рейтингу? Поглянемо!

У рейтинговому списку «Слова і Діла» 418 депутатів Верховної Ради України. Нагадаємо читачам, що в Житомирській області шість депутатів-мажоритарників і п’ять із них – члени фракції «Слуга народу». Найвищий відсоток виконаних обіцянок на найвище місце з високим рівнем відповідальності посідає мажоритарник з Коростеня Володимир Арешонков (група «Довіра, ВО № 64) – у нього 12 місце в рейтингу серед 418 колег. Пристойний результат, чи не правда?

Інші нардепи від Житомирщини посідають місця, починаючи аж з шостого десятка та значно відстають від Арешонкова.

Рейтинги всієї Верховної Ради України можна переглянути на сайті порталу «Слово і діло» за посилання: https://www.slovoidilo.ua/rejtyngy/verhovna-rada/za-vidpovidalnistju. Видання переслідує мету дотримання принципу відкритості влади та акцентує на підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.

Підготувала Мар’яна Світанок

Джерело: ruporzt.com.ua

Читайте також: На Житомирщині охорону кордону з Білоруссю посилили резервістами Нацгвардії, поліції та ЗСУ

newday.org.ua