Притулок для ведмедів переїжджає з Житомирщини

01.07.2020

Притулок для ведмедів «Біла скеля», що під Житомиром, через нестачу коштів переїжджає до Київської області.

Центр реабілітації ведмедів «Біла скеля», що під Житомиром, через нестачу коштів планує переїжджати у Київську область. За словами завідувача притулку, кошти центр отримує від продажу сувенірної продукції, благодійних внесків відвідувачів та меценатів, проте сьогодні це не покриває всіх витрат, а це приблизно 70 тисяч гривень на місяць, пише Житомир.info.

«Два місяці весною ми просиділи на карантині. У нас не було відвідувачів. Земля, на якій ми мешкаємо, орендована і потрібно платити оренду. Нам запропонували землю під Києвом безоплатно. Запропонували наші друзі і ми прийняли рішення туди переїжджати. Тут в Житомирі трішки важко, мало відвідувачів, можливо, в Києві більше людей і доходів для утримання ведмедів. Також на тій території, куди ми переїжджаємо вже є притулок, там тигри, леви, є олені, також будуть ведмеді, і ми усім цим будемо опікуватись», – розповідає завідувач господарством притулку «Біла Скеля» Олександр Леонов.

У селі Березівка притулок існує майже вісім років, зараз там живе чотири ведмеді – Чада, Михасик, Люба та Синочок. Кошти на облаштування нового місця для тварин вже зібрали за допомогою волонтерів та громадських організацій.

«Будівництво ще не розпочалося, але я сподіваюсь, що скоро почнеться. Зараз йде проєктування, проєктується територія, сам парк і я думаю, що через короткий термін почнемо. ГО «UAnimals» це наші друзі, вони постійно допомагають в наших потребах. Кошти майже всі зібрали. Те, що зібрали «UAnimals» це мала частина того, що потрібно. В нас ще є запас коштів, які ми використовуємо на будівництво. Також деякі люди погодились допомогти на волонтерських засадах, це в будівництві. Перевозитимуть тварин як тільки встигнуть побудувати вольєри на новій локації. Попередньо це може відбутися наприкінці цього літа”, – каже Олександр Леонов. 

Фото: m.day.kyiv.ua

Читайте також: На території Словечансько-Овруцького кряжу хочуть створити національний природний парк

newday.org.ua

Фото Марини Шквирі