Прикордонники спіймали групу сталкерів з Білорусі

21.10.2019

Прикордонники Житомирського загону спільно з співробітниками Національної поліції  затримали двох стакерів – громадян Республіки Білорусь.

Два чоловіки, 1992 року народження, порушуючи режим, намагались незаконно проникнути в зону відчуження та зону безумовного (обов’язкового) відселення з метою екстремального туризму та відпочинку.

  На територію нашої держави іноземці в’їхали нещодавно встановленим порядком.

Наразі, за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення правопорушників притягнуто до відповідальності. Вирішується питання щодо скорочення термінів перебування іноземців на території України.

Читайте також: На Овруччині хлопчик пішов з дому, залишивши батькам записку

newday.org.ua