Прикордонники спіймали групу сталкерів з Білорусі
Прикордонники Житомирського загону спільно з співробітниками Національної поліції затримали двох стакерів – громадян Республіки Білорусь.
Два чоловіки, 1992 року народження, порушуючи режим, намагались незаконно проникнути в зону відчуження та зону безумовного (обов’язкового) відселення з метою екстремального туризму та відпочинку.
На територію нашої держави іноземці в’їхали нещодавно встановленим порядком.
Наразі, за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення правопорушників притягнуто до відповідальності. Вирішується питання щодо скорочення термінів перебування іноземців на території України.
Читайте також: На Овруччині хлопчик пішов з дому, залишивши батькам записку
