Пожежники врятували 1,5 тисячі гектарів зернових, які спалахнули після обстрілів — ДСНС

05.08.2022

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій врятували понад півтори тисячі гектарів зернових. Найбільша кількість пожеж виникли в Донецькій, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях.

Про це повідомив заступник начальника відділу управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Анатолій Шкарбута.

За його словами лідером за кількістю надзвичайних ситуацій є Донецька область — 101 пожежа, оскільки часті обстріли провокують спалахування вогню.

Шкарбута наголосив на важливості розмінування територій, які використовують для посівної. Він закликав фермерів, перш за все подбати про власну безпеку, триматись на відстані від небезпечних предметів.

“Ми рекомендуємо фермерам перед збором врожаю, перевірити поля на предмет розмінування. Це можна зробити, подавши заявку на чат-бот ДСНС, заповнивши відповідну форму у відділку ДСНС або зателефонувавши за телефоном 101”, — наголосив представник ДСНС України.

Він додав, що для повного розмінування територій в Україні може знадобитись від 7 до 10 років і це лише попередній прогноз.

newday.org.ua