Понад 70 млн грн отримала Житомирщина на забезпечення людей з інвалідністю засобами реабілітації

23.04.2025

У першому кварталі 2025 року Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту людей з інвалідністю отримало з державного бюджету понад 70,6 млн грн для забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації. Про це повідомив керівник відділення Ярослав Возний.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Дослівно: “Завдяки цим коштам було укладено 211 договорів із 49 суб’єктами господарювання з різних регіонів України. Це дозволило забезпечити людей з інвалідністю та інші категорії населення великою кількістю необхідних засобів підтримки“, — зауважують у ЖОВА.

Зокрема, за цей період надано:

  • 447 одиниць протезно-ортопедичних виробів;
  • 592 одиниці протезування молочної залози;
  • 1350 пар ортопедичного взуття;
  • 146 крісел колісних;
  • 313 інших засобів реабілітації.

Також 138 осіб отримали послуги з ремонту засобів реабілітації на суму 2,8 млн грн. Окрім того, 105 людей з інвалідністю отримали компенсацію вартості за самостійно придбані спеціальні засоби для орієнтування та спілкування, на суму понад 677 тис. грн“, — інформують в обладміністрації.

Додається, що всього за перший квартал 2025 року до відділення надійшло 3220 звернень, зокрема від 200 учасників бойових дій 2022 року.

newday.org.ua