Понад 100 житомирян скористалися безоплатною транспортною послугою для людей з інвалідністю
У Житомирі понад 120 містян скористалися безоплатною транспортною послугою для людей з інвалідністю “Соціальне авто”.
Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
Дослівно: “У Житомирі надається соціальна транспортна послуга “Соціальне авто”, яка дозволяє людям з інвалідністю вільно пересуватись містом, вирішуючи щоденні потреби: відвідувати лікарів, проходити реабілітацію, навчатися, працювати, отримувати соціальні, юридичні чи психологічні послуги, брати участь у заходах або просто дістатись вокзалу“, — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що наразі у розпорядженні надавачів — 2 спеціально обладнаних мікроавтобуси із підйомниками для посадки та висадки, кріпленнями для крісел колісних і поручнями.
“Послуга доступна для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на кріслах колісних, осіб з інвалідністю І та ІІ груп, зокрема дітей, Захисників і Захисниць України з інвалідністю внаслідок війни, а також тих, хто тимчасово втратив мобільність і має відповідну довідку від лікаря. Для всіх цих категорій перевезення є безкоштовним“, — зауважують у міськраді.
Скористатися послугою можна, звернувшись до:
- Департаменту соціальної політики Житомирської міської ради (площа Польова, 8, “Прозорий офіс”, каб. 201; телефон: 050 022 69 67)
- Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування (вул. Вокзальна, 18-А; телефон: 067 137 00 03)
- Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю (вул. Святослава Ріхтера, 23; телефон: 098 467 66 13)
- Онлайн через Соціальний вебпортал Мінсоцполітики: https://soc.gov.ua/welcome
