Помер музикант та друг Софії Ротару житомирянин Олександр Кальчук

30.08.2018

Помер музикант, який багато років працював з Софією Михайлівною, житомирянин Олександр Кальчук.

Українська співачка Софія Ротару, яка нещодавно пережила госпіталізацію, відразу після виписки з лікарні повідомила про смерть друга і колеги, гітариста Олександра Кальчука, пише РБК-Україна.

Музикант не один рік працював з артисткою. А їх співпраця почалася ще у ВІА “Черемош”.

Сьогодні (28 серпня – Ред.) перестало битися серце талановитого музиканта і прекрасної людини Олександра Кальчука. Щирі співчуття рідним і близьким, світла пам’ять Саші, він назавжди залишиться в наших серцях…” – йдеться на сторінці Ротару в соцмережі.

Також у своєму Instagram-акаунті Софія Михайлівна опублікувала фото музиканта і розповіла, що він був її другом.

“Саша, я зробила все, що змогла. Спочивай з миром”, – підписала знімок співачка.

Відомо, що Кальчук хворів онкологією, про яку, за словами Ротару, дізнався надто пізно.

Зазначимо, що житомирянина Олександра Кальчука, якого багато хто знав за прізвиськом Шарапов, глядачі могли бачити у багатьох відеозаписах концертів Ротару. Також він знімався у кліпі на хіт співачки “Белый танец”.

Як ми повідомляли, у культовому житомирському журналі «Авжеж!» за 1993 рік вийшла повість-інтерв’ю «Яка вона, Софія Ротару?». Це початок розповіді про відому співачку, яку в її групі називали «Мама». У повісті йдеться про те, що Ротару припинила працювати з ансамблем «Червона рута» й на це місце прийшов інший колектив – «Черемош». У складі ансамблю тоді вже був і житомирянин Олександр Кальчук на прізвисько Шарапов.

0f3m5378-1-drag kalchuk

Screenshot_12_92