Поліцейські затримали двох мешканців Житомирщини, які незаконно зберігали наркотики
Минулої доби правоохоронці виявили підозрілі речовини у жителів Оліївської та Чуднівської громад Житомирського району. А дізнавачі Бердичівського райвідділу поліції повідомили про підозри у незаконному зберіганні наркотиків жителю райцентру та мешканцю Ружинщини.
Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Житомирській області.
Дослівно: “На початку лютого працівники Бердичівського РВ поліції виявили заборонені речовини у 24-річного містянина та 37-річного жителя Ружинської громади. Обидва пояснили, що кристалічну суміш та рослинну масу вони зберігали для особистого споживання. За висновками експертів, у вилучених згортках знаходилася особливо небезпечна психотропна речовина – PVP сіль та канабіс“, — інформують у ГУНП.
Зазначається, що за погодженням з Бердичівською окружною прокуратурою, повідомили фігурантам про підозри за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
“А вчора, під час проведення превентивних заходів у місті Чуднові, увагу оперативників привернув молодик, який помітно занервував та намагався уникнути з ними зустрічі. Під час перевірки з’ясувалось, що 19-річний місцевий житель мав при собі три згортки з речовинами, ймовірно, синтетичного походження“, — повідомляють у поліції.
Також за схожих обставин розшуківці відділу поліції №1 Житомирського РУП під час відпрацювання Оліївської громади зупинили 25-річного місцевого жителя. Правоохоронці з’ясували, що у чоловіка при собі кілька пристроїв для куріння, виготовлених з ламп, у яких, вірогідно, знаходились синтетичні психотропи.
“За словами обох молодиків, наркотики вони зберігали для власного вжитку. На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції. Виявлені речовини слідчі вилучили та направили для проведення відповідних експертних досліджень“, — зауважують правоохоронці.



