Подкаст про психологію: Розривати чи тягнути далі? Токсичні взаємини

17.01.2022

Вийшов новий епізод подкасту про психологію від Назарія Томчука та Костянтина Кас’яна. Поговорили про взаємостосунки у парах з психологинею та викладачкою ЖДУ імені Франка Ольгою Савиченко. Ви знаєте, що взаємини бувають токсичними, чи невротичними, чи співзалежними? Коли йдеться не про любов? То тягнути, вирішувати або ж розривати їх?

Наступного разу поговоримо про те, чи завжди варто прощати, як це варто робити і загалом про вміння відстоювати себе. Чекаємо ваших питань на цю тему в коментарях або ж анонімно:  pogovorymopronas@gmail.com.

Перший випуск про здорову самооцінку можна переглянути ТУТ.
Другий випуск про здоровий егоїзм – ТУТ.

Третій випуск про особисті кордони – ТУТ. 

Четвертий випуск про Синдром Нового року – ТУТ.

Інформаційний партнер – радіо NewDay FM http://www.newday.org.ua/ua/

Аудіоподкаст: https://anchor.fm/pogovorymo-pro-nas

За новими випусками можна слідкувати в телеграм каналі: https://t.me/pogovorymopronas

 Гугл подкаст: https://cutt.ly/uIknHQi

 Яблуко подкаст: https://cutt.ly/RIknEqm

Поговоримо про нас: Тут не про складну науку, але про складні життєві моменти. (Мене не любить оточення, Я не можу знайти нормального чоловіка/дружину, Наш шлюб падає у прірву, Я постійно ображаюсь, мені набридла робота, мені складно сказати те що я думаю, я дуже агресивний, ображаю інших, я егоїст. Мої мама і тато люблять мою сестру більше чим мене, мої діти не такі як я хотіла з чоловіком …пауза… Що мені робити?) Якщо ти щодня ставиш собі це питання — тобі до нас. Щотижня ми запрошуємо психолога аби поговорити про наші життєві ситуації. Та разом знаходимо відповідь: Що з цим робити?

newday.org.ua