Овручани безкоштовно опановують комп’ютер, читають Люко Дашвар та Шкляра. ФОТО

30.01.2018

Овруцька центральна районна бібліотека для дорослих ім. Андрія Малишка завжди радо вітає своїх читачів. Аби залучити більше охочих до читання книг, у працівників бібліотеки постійно з’являються нові ідеї. Одна з останніх – фотовиставка «Читати можна всюди».  З проекту видно – читати можна всюди: у парку, в аптеці, в магазині, ба навіть на роликах та на конях.

Загалом фонд бібліотеки (книги разом з періодичними виданнями) налічує 85 тисяч примірників. Поповнення часті: і за рахунок бюджетних коштів, і за рахунок подарованих книг. До прикладу, за останній рік небайдужими бібліотеці було подаровано 155 примірників. Які саме книги замовляти – визначає спеціальна картотека запиту. В бібліотеці попитом користуються періодичні видання української сучасної літератури, такі як «Дніпро», «Дзвін», а також порадник по господарюванню – журнал «Дім. Сад. Город». Серед читачів найбільше студентів та пенсіонерів. Бібліотекарі зізнаються: дуже модно зараз читати українську літературу. Найчастіше запитують сучасників Люко Дашвар, Василя Шкляра, Володимира Лиса. Читають про Майдан, про війну на сході.

У бібліотеці багато клубів за інтересами: від в’язання до молодіжного клубу «Гармонія». При бібліотеці можна скористатися безкоштовним Інтернетом, також надаються безкоштовні курси комп’ютерної грамотності. Бібліотекарі кажуть: за 2 місяці люди можуть навчитися необхідному – написати мейл, подзвонити рідним у скайпі. Зараз популярна послуга реєстрації до ЗНО.  Вона також безкоштовна.

Привітний бібліотекар Вікторія Вікторівна Жила (на фото) завжди з задоволенням порадить, що прочитати і надихне на творчі звершення!

NewDay

biblioteka2

biblioteka1

biblioteka4

biblioteka3

biblioteka5

biblioteka6