Опалювальний сезон у Житомирі планують завершити наприкінці березня

26.03.2025

У Житомирській громаді 31 березня завершать опалювальний сезон.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні міськвиконкому, повідомляють у виданні Житомир.info.

Дослівно: “Враховуючи погодні умови та прогнози погоди і те, що на сьогоднішній день середньодобова температура повітря +8 градусів з метою економії енергетичних і паливних ресурсів пропонуємо завершити опалювальний сезон 2024/2-25 років на території Житомирської міської територіальної громади 31 березня 2025 року. Але в разі необхідності, якщо погода зміниться і температура впаде – надати дозвіл комунальному підприємству “Житомиртеплокомуненерго” та керівникам комунальних підприємств охорони здоров’я продовжувати опалювати свої заклади”, — передають слова в.о. начальника управління комунального господарства міської ради Віталія Шевчука журналісти.

У пресслужбі Житомирської міської ради зауважили, що згідно з чинними санітарними нормами та вимогами раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, централізоване теплопостачання у житлових будинках та більшості установ буде припинено.