Олевської борці – чемпіони всеукраїнського турніру з вільної боротьби
Ілля Лупаїна та Катерина Павленко стали чемпіонами всеукраїнського турніру у Хмельницькому, а Матвій Кострицький та Віктор Пилипчук – срібними та бронзовими призерами.
8-9 листопада у Хмельницькому проводився всеукраїнський турнір з вільної боротьби по трьом віковим групам. Участь у турнірі взяли 450 учасників із 25 команд України та двох зарубіжних: Білорусії та Молдови. Команда Олевська взяла участь двома складами, в кількості 25 учасників, пише olevsk-gromada.gov.ua.
Найкращу боротьбу показали: Ілля Лупаїна, Віктор Пилипчук, Катерина Павленко і зовсім юний борець із Тепеницького філіалу школи боротьби Матвій Кострицький, який у фіналі поступився більш старшому борцеві із Хмельниччини. Також хорошу боротьбу показали, вигравши по дві та три сутички: Даніїл Іщенко, Іван Хлань, Андрій Перев’язко та Анастасія Легкоступ, яким невистачило до здобуття медалей по одній перемозі.
Читайте також: Коростенці привітали Олександра Палєху з бронзою на Чемпіонаті світу з армспорту


