Олевщина попонує унікальні туристичні принади

22.02.2018

В Олевській об’єднаній територіальній громаді активізується розвиток туризму. З такою метою на сесії міської ради була прийнята відповідна Програма. Згідно неї, в кожному населеному пункті громади мають бути визначені найефективніші для кожної місцевості види туристичної діяльності.

Про це пише сайт Олевської ОТГ.

Наразі в місті Олевськ визначено три напрямки розвитку, серед них День міста «Ми з древлянського коріння» та фестиваль чорниці і вуличної музики «Weekend в Олевську». Найбільш масштабний туристичний ресурс міста – музей-скансен «Древлянський град», який планують облаштувати на Бабиній горі. Даний об’єкт допоможе познайомити з древлянським побутом та ремеслами, на основі знахідок археологічних розкопок. На даний час йдуть роботи по підготовці проекту музею.

 В селі Кам’янка говорять про пригодницькі маршрути для підлітків та розвиток гастрономічного туризму – проведення свята «Капустняк» під час Дня села.

В селі Лопатичі можливий розвиток агротуризму, поблизу Замислович обговорюють створення інфраструктури біля «Кам’яного села».

Реалізація програми дасть змогу зміцнити економіку, підвищити конкурентоспроможність регіонального туристичного продукту та створити нові робочі місця.

olevskotg