Ноу-хау по-українськи: мільйонери з лотереї

30.01.2018

Українські політики і чиновники знайшли спосіб, як відмити власні доходи. Тепер вони в своїх деклараціях вказують, що вигравали в лотереях, на ставках або отримали подарунки на нечувані суми.

Один з останніх щасливчиків – радикальний борець за правду – примудрився тричі виграти на спортивних ставках понад півмільйона гривень. Цікаво, що найчастіше доля посміхається нардепам, служителям Феміди, правоохоронцям і податківцям.

Серед народних обранців, як виявилося, дуже багато щасливчиків. Одні виграють лотереї, інші мають щедрих друзів і родичів. Наприклад, один з біло-блакитних у подарунок від дружини отримав 25,8 млн грн. Ще одному нардепу пенсіонерка презентувала 3,7 млн грн. А біло-сердечний депутат отримав щедрий подарунок від батька на 1,5 млн грн. Вигравав і соратник вже згадуваного радикала, щоправда, набагато менше – всього 9 тис. грн. А нардеп, який раніше був бойовим командиром в АТО, в минулому році зірвав джекпот – 1,2 млн грн.

Математики запевняють, що шанси виграти в лотерею велику суму, випадають одному з 10 мільйонів. Але не у випадку з Україною. Причому фортуна посміхається чиновникам усіх рівнів. Наприклад, інспектор Держприкордонслужби з Овруча Віталій Ніколайчук в букмекерській конторі взяв 32 555 гривень.

Мільйон в лотерею

Мільйон в лотерею