Не стримався й переказав більше: на Бердичівщині виявили чоловіка. який вкрав з картки пенсіонера 5 тисяч гривень

24.10.2024

Поліцейський офіцер Гришковецької громади встановив, що місцевий житель викрав у 74-річного чоловіка 5000 гривень. Надалі він розпорядився чужими коштами на власний розсуд. 

Про це інформує пресслужба Головного управління Національної поліції у Житомирській області.

Дослівно: “Заявник виявив відсутність грошей на картковому рахунку й одразу звернувся до поліцейського офіцера громади. Він розповів, що напередодні до нього звернувся знайомий з проханням про позику у розмірі 600 гривень. Чоловік, нічого не підозрюючи, надав йому свій мобільний телефон із доступом до мобільного банкінгу, і саме після цього і виявив списання більшої суми“, — зазначають у поліції.

Повідомляється, що зібравши достатні свідчення потерпілого, поліцейський встановив причетного до кримінального діяння. 

Ним виявився раніше судимий за майнові та наркозлочини 35-річний житель громади. Чоловік у вчиненому зізнався та пояснив, що на рахунку у знайомого була чимала сума, тому він не стримався і переказав більше ніж домовлявся“, — інформують правоохоронці.

У поліції зауважують, після проведення слідчих дій фігуранту оголосили про підозру, а нещодавно матеріали направили до суду. Відповідно до чинного законодавства обвинуваченому може загрожувати від 5 до 8 років ув’язнення.

newday.org.ua