Наші земляки взяли участь у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
Близько 300 учасників взяли участь у сьомому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи срібного призера ХХХ Олімпійських ігор Валерія Андрійцева, який традиційно відбувся у Малині.
Про це повідомляє асоціація спортивної боротьби Житомирської області.
Спортсмени виступали у 19 вагових категоріях. Отож дівчата змагалися у п’яти, а юнаки – у чотирнадцяти вагових категоріях.
Житомирщину представляли команди з міст Новоград-Волинського, Житомира, Малина та Малинського району, Бердичева, Радомишля, Коростеня та Олевська.
Так, переможцями та призерами серед дівчат у своїх вагових категоріях стали:
20 кг
1 місце – Існюк Лізавета (м.Олевськ),
2 місце – Прокопенко Ганна (м.Малин),
26 кг
2 – місце Василенко Дарина (м. Радомишль),
4 – місце Медвєдева Поліна (м. Малин),
30 кг
1 – місце Кулаківська Єлізавета (м.Малин)
36 кг
3 – місце Глущенко Вікторія (м.Радомишль),
3 – місце Майстер Марія (м.Малин)
58 кг
1 – місце Лук Валентина (Малинський район),
2- місце Головенко Аліса (м.Малин),
3 – місце Соловйова Вікторія (м. Новоград-Волинський)
Переможцями та призерами серед юнаків у своїх вагових категоріях стали:
23 кг
1 – місце Звольський Дмитро (м. Новоград-Волинський),
2 – місце Машина Павло (м. Малин)
29 кг
1 – місце Кулаківський Роман (м. Малин),
3 – місце Титюк Матвій (м. Коростень)
32 кг
1 – місце Оксюк Іван (м. Новоград-Волинський)
35 кг
1 – місце Титюк Микита (м. Коростень),
3 – місце Пантус Вікторія (м. Новоград-Волинський)
38 кг
3 – місце Котович Владислав (м. Новоград-Волинський)
42 кг
3 – місце Васюк Єгор ( м. Коростень)
47 кг
1 – місце Скорик Кирило (м. Новоград-Волинський),
3 – місце Данилюк Дмитро (м.Коростень)
59 кг
2 – місце Хацановський Віталій ( м. Олевськ),
3 – місце Назарчук Назар (м. Житомир)
63 кг
1 – місце Шрот Віталій (м. Радомишль),
3 – місце Бриндюков Олексій (м. Малин),
4 – місце Забужко Дмитро (м. Новоград-Волинський)
69 кг
2 – місце Рожко Назар (м. Бердичів),
3 – місце Тіторенко Давид (м. Бердичів),
3 – місце Корсун Максим (м. Новоград-Волинський)
75 кг
2 – місце Александров Ростислав (м. Малин),
3 – місце Магамедов Адам (м. Бердичів),
4 – місце Папірник Тимофій (м. Бердичів)