На Звягельщині під час пожежі госпіталізували 21-річного юнака: він отруївся чадним газом

07.05.2026

У Звягельському районі рятувальники годину боролися з вогнем, який охопив будинок.

Як повідомляють рятувальники, на пожежі в с. Кашперівка Звягельського району травмувався 21-річний юнак. Із попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння його госпіталізували до лікарні.

Дослівно: “Через пізнє повідомлення, на момент прибуття фахівців ДСНС вогонь охопив дерев’яну господарчу будівлю та перекинувся на дах оселі. Трохи більше ніж за годину пожежу ліквідовано. Вогнем знищено господарчу споруду та половину даху житлового будинку. Подальшого поширення не допущено”.

Наразі усі обставини щодо причин виникнення займання встановлює офіцер-рятувальник громади.

newday.org.ua