На Житомирщині жінка вкрала з могил захисників іменні гільзи, а виручені кошти витратила на їжу та алкоголь

25.09.2024

У Високій Печі, що на Житомирщині, 38-річна жінка вкрала з трьох могил загиблих захисників іменні гільзи та здала на металобрухт. Виручені кошти витратила на алкоголь та їжу.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Житомирській області.

Дослівно: “Повідомлення про подію, що сталася у с. Високій Печі, надійшло до правоохоронців 24 вересня. Родичі трьох військовослужбовців, які загинули під час протистояння російським окупантам, розповіли про зникнення іменних гільз із їх могил. Ці вироби були виконані на замовлення побратимів загиблих і встановлені на цвинтарі близько року тому“, — інформують правоохоронці.

Повідомляється, що у ході оперативних дій правоохоронці за кілька годин встановили причетну до злочину.

38-річна жителька сусіднього села визнала свою провину та розповіла, що вже давно примітила латунні гільзи на кладовищі. Кілька днів тому вона забрала їх, пилкою знищила гравіювання та продала знайомому, який збирав металобрухт. Отримані кошти витратила на алкоголь та харчові продукти“, — зазначають у пресслужбі ГУНП Житомирщини.

У поліції додають, згідно з чинним законодавством їй загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

newday.org.ua