На Житомирщині затримали продавця зброї: чоловікові оголосили підозру
Ділка затримали поліцейські під час чергового продажу небезпечних предметів, які він привозив із зони бойових дій. За такі дії чоловіку може загрожувати ув’язнення строком від 3 до 7 років.
Про це інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.
В ході досудового розслідування стало відомо, що житель Романівської ОТГ неодноразово їздив на схід, а звідти повертався вже із набоями, які намагався продавати.
Під час обшуків на місці затримання та за місцем проживання підозрюваного вилучено більше як 10 гранат, майже 500 набоїв різного калібру, магазин до снайперської гвинтівки, артилерійський порох, підривачі та інше.
46-річний чоловік підозрюється у незаконному поводженні з бойовими припасами, а саме у придбанні, зберіганні та збуті бойових припасів без передбаченого законом дозволу, тобто у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.
