На Житомирщині затримали банду рекетирів, яка тероризувала чоловіка

11.11.2022

У Бердичеві поліцейські затримали двох підозрюваних у вимаганні грошей.  Чоловіків викрили відразу після отримання ними 7 тисяч гривень нібито боргу від місцевого жителя. Насправді жодних фінансових зобов’язань між ними не існувало, а гроші затримані вимагали, погрожуючи потерпілому фізичним насиллям.

Про затримання злочинців повідомила поліція Житомирської області.

«Встановлено, що двоє жителів Бердичева, раніше судимі за майнові злочини, об’єднали свої дії для досягнення корисливої мети. Вони почали вимагати гроші від третього містянина, раніше їм знайомого, мотивуючи наявністю у нього боргу. Упродовж місяця чоловіка перестрічали кілька разів на вулиці (поблизу місця проживання, магазина тощо) та щоразу погрожували фізичним насиллям над ним, якщо він не заплатить “за свій спокій”», – інформує поліція.

9 листопада потерпілий був змушений передати 7 тисяч гривень неіснуючого насправді в нього боргу. Відразу після передачі коштів поліцейські затримали вимагачів. Ними виявились 56-ти та 50-річні чоловіки.

Того ж дня за місцями проживання підозрюваних слідчі провели низку обшуків. Їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч. 4 ст. 189 (Вимагання) ККУ. 

Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

newday.org.ua