На Житомирщині зафіксували випадок зараження коронавірусом (оновлено)
МОЗ повідомляє про два нових підтверджених випадки коронавірусу в Україні. Один із них зафіксували на Житомирщині.
Інформацію про лабораторно підтверджені випадки на території країни повідомили в МОЗ України в офіційному Телегам-каналі, пише 24tv.ua/health.
“В Україні підтвердили два нових випадків коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів“, – йдеться в повідомленні.
У Житомирській області виявили коронавірус у 71-річної жінки, яка нещодавно повернулася з Польщі.
Про жінку відомо. що вона спочатку гостювала у родичів у Львові, а потім повернулася додому в Радомишль. Зараз 71-річна пенсіонерка терміново госпіталізована і ізольована, перебуває на лікуванні, адже у неї виявили ускладнення – запалення легенів.
У МОЗ зазначили, що пацієнти ізольовані, їм надають відповідне лікування. Також у відомстві запевнили, що відстежують людей, які контактували з хворим.
Читайте також: У жінки з Овруча підозрювали коронавірус, а виявили «свинячий» грип
