На Житомирщині з капкану визволили червонокнижну видру

10.03.2021

Видру річкову, що потрапила до капкану, визволили інспектори екоінспекції Поліського округу. Червонокнижна тварина потрапила в пастку в мисливських угіддях поблизу смт Пулини на Житомирщині.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Поліського округу:

“На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу зателефонував мешканець смт. Пулини, Житомирської області, який повідомив, що в мисливських угіддях Червоноармійської УТМР виявлено Червонокнижну тварину – видру річкову, яка потрапила до капкану”.

Для видри викликали ветеринара, який оглянув тварину. Травм, які б загрожували життю, не виявили і відпустили її в навколишнє природне середовище.

В екоінспекції наголошують: капкан — це заборонене законом металеве пристосування, яке під дією пружини захоплює шию або лапу тварини. Це дуже жорстока снасть. Потрапивши до неї, тварина довгий час мучиться, стікаючи кров’ю, або, відірвавши собі лапу, тікає на кінцівках, що залишилися.

Інспектори закликають у випадку виявлення браконьєрських дій одразу повідомляти Державну екологічну інспекцію Поліського округу за номерами телефонів (0412) 46-49-54 та 068-717-03-34.

Читайте також: Родина з Овруччини врятувала лебедя з замерзлої водойми

newday.org.ua