На Житомирщині викрили мисливців за дармовим паливом

22.07.2022

У Новоград-Волинській та Потіївській територіальних громадах поліцейські встановили причетних до крадіжок автомобільного палива. В одному з випадків молодик злив дизель просто з баку чужої вантажівки, а в іншому – парубок викрав запаси бензину із підсобки. Розпочаті кримінальні провадження.

21 липня до Новоград-Волинського райвідділу поліції звернувся житель одного із сіл із повідомленням про те, що вночі хтось спустошив бак належного йому МАЗу, який знаходився у дворі обійстя. Уранці власник невдало спробував завести вантажівку. Переконавшись, що автомобіль справний, чоловік і виявив пустий бак, а заразом помітив і сліди стороннього втручання.

Поліцейські слідчо-оперативної групи поліції зафіксували обставини події. У результаті першочергових заходів у селі з’ясували, що на дизель спокусився 19-річний односелець заявника. У ході перевірки за місцем його проживання поліцейські вилучили каністри зі 140 л дизельного палива, які хлопець нишком злив з баку чужої вантажівки.

Того ж дня житель Потіївської громади заявив про обкрадання підсобного приміщення його домоволодіння. За його повідомленням, уночі хтось похазяйнував на території обійстя і викрав двадцятилітрову металеву каністру з бензином.

Поліцейські відділення поліції №3 (Радомишль) Житомирського РУП встановили, що до кримінального діяння причетний 16-річний місцевий житель. Попередньо, пальним він заправив раніше викрадений мопед.

За обома фактами нині розпочаті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України, у рамках яких поліцейські з’ясовують всі обставини. За чинним законодавством викрадення майна в умовах воєнного стану карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

newday.org.ua