На Житомирщині створити мурал за мотивами “Лісової пісні” Лесі Українки

28.07.2020

На початку літа художниця Анастасія Сладковська спільно з учнями Немиринецької школи створили великий розпис за мотивами “Лісової пісні” Лесі Українки.

В червні наша dreamTeam спільно з учнями Немиринецької школи створили розпис по мотивам “Лісової Пісні” Лесі Українки та поезії Ліни Костенко. Ще рік назад, по завершенню розпису перших 50-ти метрів паркану ми домовилися про продовження роботи цьогоріч. Ми зустрічалися з дітками протягом року тричі, працювали над ескізами та трохи змінили підхід до роботи. Маючи вже досвід у стінописі цього разу діти сміливіше взялися до роботи, а результатом творчості став мурал довжиною в 100 м.! Звісно, ми їм допомогали, але я скажу що горжуся як своєю командою так і учнями немиринецької школи – дітки завзяті та творчі і дуже позитивні та добродушні. А ще, ми ще більше закохалися в Немиринці! Таким я хочу бачити кожне село України: квітучим, сонячним, доглянутим, цікавим з добрими, працьовитими людьми, які дуже люблять свою землю“, – зазначила Анастасія Сладковська, передає zhitomir-online.

Фото: zhitomir-online

Читайте також: У дискусію про колір пам’ятника Лесі Українки втрутився її внучатий племінник

newday.org.ua

На Житомирщині створити мурал за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки  На Житомирщині створити мурал за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки

На Житомирщині створити мурал за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки

На Житомирщині створити мурал за мотивами "Лісової пісні" Лесі Українки