На Житомирщині пройшов лавандовий фестиваль

01.07.2020

Традиційний лавандовий фестиваль пройшов у Пулинах Житомирської області.

Цього року у зв’язку з пандемією COVID-19 організаторам довелося змінити формат заходу, який для уникнення масових скупчень людей тривав аж чотири дні. Бажаючих помилуватися красою квітучих кущів, сфотографуватися на фоні мальовничих локацій і поласувати лавандовими смаколиками приймали лише за попереднім записом і невеликими групами, пише Голос України.

“На фестиваль чекало багато людей. Діти, які відвідують нашу творчу студію, рік готувалися: робили іграшки, мило ручної роботи. Бабусі з Будинку для вдів шили прихватки, фартушки та інші вироби. Нам телефонували з різних куточків України і запитували, чи буде фестиваль у цьому році”, – розповідає його організаторка Надія Сірик.

Перші кущі лаванди потрапили до селища від засновників місцевого благодійного фонду Дона та Ненсі Міллерів, котрі й розповіли про лавандові фестивалі, що проходять на їхній фермі у США. Цей досвід вирішили перейняти організатори заходу в Пулинах, які переконані, що подібні заходи не лише приваблюють поціновувачів духмяних квітів, а й мотивують дітей та молодь долучатися до громадської і волонтерської роботи.

Лавандова галявина у Пулинах цвістиме ще два-три тижні, після чого квіти зріжуть і висушать для використання у саше та інших виробах. 

Фото з фестивалю: pulyny.news

Читайте також: Житомирянин облаштував у дворі багатоповерхівки фонтан та музей іграшок

newday.org.ua