На Житомирщині попрощалися з військовим, який загинув на Донбасі

16.08.2019
У Мирополі на Житомирщині попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Дашковцем, який помер у лікарні Дніпра від поранення, отриманого у зоні проведення ООС, біля селища Широкине.  Про це повідомляє сайт “Твій Романів”, передає Укрінформ. 

«На похорон віддати шану воїну з’їхалися сотні людей, прибули побратими, які несли з ним службу у Широкиному, військовослужбовці з Вінниці та Житомира», – йдеться у повідомленні. 

Дмитро Дашковець – фаховий військовий. У 2001 році він проходив строкову службу у 95-й аеромобільній бригаді, у 2003 брав участь у навчанні миротворчих місій ООН в Польщі, а у 2004 році у складі миротворчої місії ніс службу в Іраку. У 2005 році чоловік проходив навчання у США. Загалом загиблий взяв участь у понад 10 міжнародних навчаннях.

У 2015 році Дашковець входив до складу рятувально-парашутно-десантної групи Спеціального призначення і захищав Україну на Донбасі. У 2019 році у складі 36-ї бригади морської піхоти потрапив у зону проведення ООС, де й загинув. За життя він здійснив понад 100 стрибків з літаків та вертольотів.

Фото: Твій Романів 

Читайте також: У приватному будинку в Коростені стався вибух: загинув 56-річний господар

newday.org.ua

На Житомирщині попрощалися з військовим, який загинув на Донбасі На Житомирщині попрощалися з військовим, який загинув на Донбасі На Житомирщині попрощалися з військовим, який загинув на Донбасі

На Житомирщині попрощалися з військовим, який загинув на Донбасі