На Житомирщині готуються до можливих проблем із газом у опалювальний період

22.06.2022

Комунальні та державні підприємства, установи та заклади Житомирщини почали готуватися до ймовірних проблем із газом у опалювальний період. Такий висновок можна зробити на підставі закупівель, оприлюднених на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендери на закупівлю альтернативного газу палива почали з’являтися на «ProZorro» ще з початку червня. Щоправда, турбуватися про зиму масово почали поки що лише у районах області.

Зокрема, у Олевській та Овруцькій громаді для садочків, амбулаторій та адміністративних установ купують дрова. У Ружинській громаді перевагу надають торфобрикетам. А управління міграційної служби в області взагалі оголосило тендер на придбання кондиціонерів, що працюють у режимі охолодження та обігріву.

Деревину для опалення купують комунальні заклади Житомирської обласної ради, Коростенської міської ради, Коростишева та навіть КЕВ м. Житомира.

Про закупівлю 1800 кубометрів деревини 22 червня оголосили і у Романівській лікарні однойменної селищної ради. На її придбання у бюджеті передбачили аж 2,5 млн грн.

І хоча в уряді запевняють, що проблем із газом в Україні під час опалювального періоду 2022-2023 років не буде, в області готуються до найгіршого варіанту. 

newday.org.ua