На Житомирщині перевіряють дотримання нових правил міжобласних перевезень

23.10.2021

Працівники патрульної поліції Житомирщини перевіряли водіїв та пасажирів, які їздять міжміським транспортом, на наявність сертифікатів про вакцинацію або ПЛР-тестів.

Про це Суспільному розповів працівник патрульної поліції Віталій Баранівський.

За його словами, на дорожній станції патрульної поліції у Кочереві на автотрасі Київ – Чоп з 8:00 до 13:00 години перевірили десять мікроавтобусів, які здійснюють міжобласні перевезення.

“Перевірили десять машин, – каже Віталій Баранівський. – Сьогодні (22 жовтня – ред.) не було людей без сертифікатів. Всі зробили щеплення”.

Водій мікроавтобуса Петро, який їде за маршрутом “Житомир – Київ” каже, що без відповідних документів пасажирів не перевозять.

“Ми прагнемо брати пасажирів із сертифікатами, просимо людей, щоб робили тести і їхали з паперами”, – каже Петро.

У маршрутці половина місць була вільною. За словами працівника патрульної поліції Ярослава Лісогурського, всі пасажири мали сертифікати про вакцинацію або ПЛР-тести.

“Результати перевірки: у половини пасажирів є ПЛР-тести, зроблені не раніше ніж за 72 години. Інша половина пасажирів пройшла повний курс вакцинації”, – каже Ярослав Лісогурський.

Вакцинувався і пасажир Михайло.

“Читали в інтернеті, що потрібно зробити щеплення, вакцинувалися, отримали сертифікат. Потрібно вакцинуватися, від цього не втечеш”, – каже Михайло.

Поліцейські перевірили і мікроавтобус “Новодністровськ – Київ”. Документи про вакцинацію та ПЛР-тести мали як водій, так і всі пасажири.

“Всі пасажири вакциновані і я теж”, – каже водій Сергій.

“У мене є і сертифікат про повний курс вакцинації вакциною “CoronaVac” і ПЛР-тест, який потрібен для поїздки”, – розповіла пасажирка Інна.

Працівники поліції наявність ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію перевіряють тільки у водіїв і пасажирів на міжобласних маршрутах. Міжнародні рейси перевіряють прикордонники.