На Житомирщині вщент згоріла школа

11.04.2019

У селі Сали Черняхівському районі Житомирської області до тла згоріла школа. Про це повідомили в ефірі “ТСН.Ранок”. На думку мешканців, школу підпалили навмисно. 

Як повідомляється, школа спалахнула об 11-й вечора, селяни кинулися гасити полум’я самотужки, але згодом викликали рятувальників. Загасили полум’я за дві години. 

Селом ширяться чутки, що хтось навмисне підпалив одноповерхову будівлю. “Це я вважаю, що була якась помста, або вчителька когось образила”, – розповів  мешканець села Сали Максим Толстобров.

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею порушення правил пожежної безпеки. Серед офіційних версій причиною загоряння розглядають закорочення.

“Вогнем була охоплена вся будівля, дах геть зруйнований, горить перекриття на площі 200 кв метрів”, – розповів начальник державної пожежної рятувальної частини № 23 м.Черняхів Дмитро Дикий. 

Уточнюється, що у селі вирішили освітній процес не переривати. 27 дітей, тепер вчитимуться в сільраді, там потіснилися і виділили приміщення під класи для учнів. 

Читайте також: За сприяння Володимира Арешонкова на Овруччині з’являться нові ігрові зони для дітей.

newday.org.ua

896656_w_300