На Житомирщині ще одна смерть від кору
Чергову смерть цього року від ускладнень кору зафіксували в Україні – помер житель Житомирської області.
Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Центру громадського здоров’я МОЗ України.
“На другому тижні 2019 року від ускладнень кору помер житель Житомирської області. Чоловіку було 49 років і у нього не було жодного щеплення проти кору”, – повідомили у ЦГЗ.
Це вже другий смертельний випадок від кору цього року, відзначили у Центрі громадського здоров’я.
