На Житомирщині розпочались акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

17.02.2018

16 лютого в рамках святкування Масляної на центральній площі селища Народичі відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». До організації та проведення свята в районі були залучені представники органів влади та засобів масової інформації.

В ході заходу працівники ДСНС розповіли гостям про резонансні надзвичайні події, що сталися у селищі Народичі, а також окреслили способи їх ліквідації. Рятувальники наголосили, що практично усі пожежі трапляються з вини людини – через незнання або ігнорування правил пожежної безпеки. Елементарна необережність з відкритим вогнем, піччю може призвести до пожежі у житловому будинку або іншій будівлі. Відтак рятувальники нагадали основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія все-ж-таки сталася.

Змагання на кращого знавця правил безпеки серед дітей показало, що молоде покоління знає, як потрібно діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Усі учасники акції отримали пам’ятні сувеніри зі символікою ДСНС.

Проте найбільше загальну повагу у присутніх викликала рятувальна техніка, що була представлена під час перебігу заходу. Деякі мешканці Народичів навіть вперше почули про можливості техніки.

Насамкінець вогнеборці закликали всіх гостей свята бути обережними з вогнем та наголосили, що двері пожежно-рятувального підрозділу гостинно відкриті як для молоді так і для дорослого населення, яке прагне жити безпечно.

1 (8)5a86dcca7ddd3

3 (7)5a86dcd647950