На Житомирщині митники вилучили небезпечний медпрепарат

21.03.2018

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України медичних препаратів, що містить психотропну речовину.

У зоні митного контролю пункту пропуску «Виступовичі – Нова Рудня» митного поста «Північний» Житомирської митниці ДФС під час митного оформлення пасажирів рейсового автобусу міжнародного сполучення «Санкт-Петербург – Кишинів», який слідував з Російської Федерації до Р. Молдови у громадянина Молдови виявлені пігулки у кількості 29 штук.

На момент проходження митного контролю по смузі «червоний коридор» належним чином оформленої митної декларації громадянин не надав, з приводу декларування до митниці не звертався. Документів, що підтверджують вартість, а також рецепту, виданого на його ім’я, на переміщувані медичні препарати громадянин не мав.

Речовина цього медичного препарату віднесена до списку 2 таблиці ІІІ Постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року № 770.

Таким чином, громадянин Молдови не заявив про наявність медичних препаратів за встановленою формою, як усно так і письмово у митній декларацій з наміром перемістити їх через митний кордон без обов’язкового письмового декларування.

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, медичні препарати вилучено.