На території Ушомирського лісницва з’явився рекреаційний пункт

29.12.2021

Цього року в лісах області лісівники облаштували 24 нових рекреаційних пунктів, в минулому році майже стільки ж.

«Сучасне нестандартне оформлення, нова кольрова гама, комфортність та ошатність – це те, що вирізняє його з-поміж інших подібних об’єктів в лісах області, – зауважує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. 

Ми і надалі розвиватимемо цей напрямок роботи, проте за кількістю гнатися не будемо. Насамперед, проаналізуємо, в яких місцях такі майданчики найбільш потрібні, подбаємо, щоб вони всі мали сучасний презентабельний вигляд. Сподіваємося, що таким чином виховуватимемо у їх відвідувачів екологічну свідомість та культуру спілкування з природою».

“Сосновий бір” обіч міжнародної траси Могилів-Подільський – Виступовичі на території Ушомирського лісницва Коростенського держлісгоспу презентував колегам керівник підприємства Володимир Бадзян.

«Місце відпочинку має настільки привабливий вигляд, що проїхати повз нього і не зупинитися, просто неможливо, – кажуть відвідувачі. – Особливої магічності додають мерехтливі ліхтарики та вогнище серед зимового лісу. Тут є все і для сімейного відпочинку».

Читайте також: На Житомирщині створили нові природні заказники

newday.org.ua