На прем’єрній виставі Житомирського театру «Show Must Go On» декорації стануть дійовими особами

02.10.2018

5-6 жовтня на сцені Житомирського драматичного театру імені Івана Кочерги 75-ий ювілейний сезон розпочнеться виставою «Show Must Go On». Написав п’єсу за мотивами твору Джеймса Джойса «Віднині і навіки» драматург Володимир Осляк.

«На сцені театру декорації стануть дійовими особами, – розповідає сценарист. – П’єсу можна просто прочитати, а ми ходимо в театр, щоб дивитися спектакль. Це і є витвір. І він вже має іншого автора», – пояснює драматург.

Тим самим іншим автором, про якого говорить Володимир Осляк, є художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України – Наталія Тімошкіна. Саме їй драматург довірив постановку своєї п’єси.

«Це психологічна драма. Дії відбуваються в 1941 році, Гаваї. Але це не війна. Ми створили виставу не про війну, не про стосунки, не про кохання.. Це про єднання чоловічого і жіночого начала. Там буде все, що є в нашому житті», – розповідає Наталя Тімошкіна.

До останнього невідомий навіть склад акторів, які зіграють в прем’єрній виставі, адже репетирують ролі відразу декілька чоловік, які не знають, хто ж саме зіграє на сцені.

Розкажемо ще одну таємницю: на репетицію вистави був запрошений Андрій Дятлов – інструктор з рукопашного бою, аби навчити акторів справжніх боїв. Хлопці тренувались по-справжньому.

Всіх карт не розкриватимемо. Скажемо тільки, що квитки вже розкуплені, але так як охочих побачити прем’єрну виставу «Show Must Go On» дуже багато, її покажуть ще 19 жовтня.

Завітайте на виставу і побачте феєричне шоу на власні очі!

Надія Маєвська

 LW9A5803

LW9A5801

LW9A5798