На Овруччині чоловік випадково поцілив у іншого з рушниці

26.11.2020

25 листопада до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію з вогнепальним пораненням плеча 47-річного житомирянина.  Встановлено, що чоловік отримав ушкодження у лісі Овруцького району. Для встановлення усіх обставин поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Попередньо, у ході першочергових дій з’ясувалось, що події розгортались у лісовому масиві між селами Словечним та Селезівкою після 15 години. Кілька товаришів під час відпочинку на природі взялися пристрілювати дрібнокаліберну гвинтівку. Під час одного з пострілів, за словами учасників спрямованого у мішень, 49-річний чоловік випадково поцілив в іншого. У результаті той отримав наскрізне вогнепальне поранення плеча. За наявною інформацією, загрози життю 47-річного потерпілого немає.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 128 (Необережне тяжке абр середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Зброю, що зареєстрована у встановленому порядку та належить потерпілому, вилучено. Призначено низку експертних досліджень, у тому числі щодо тяжкості отриманих чоловіком травм.

Водночас встановлено, що обидва учасники події – жителі обласного центру та  перебували у стані алкогольного сп’яніння. 

Відтак поліцейські застерігають інших громадян: зброя не терпить легковажного ставлення та безпечності. Будь-які порушення правил її  зберігання, носіння та використання можуть призвести до негативних наслідків – аж до фатальних. Тому не допускайте самі та не дозволяйте іншим нехтувати здоровим глуздом і проявляти зневагу до встановлених правил. 

У названому випадку стрільцю може загрожувати покарання від громадських робіт до 2-річного обмеження або позбавлення волі.

Читайте також: На Овруччині жінка ножем вдарила свого чоловіка

newday.org.ua