На Овруччині в річці потонув чоловік
Трагедія трапилася 21 травня у с. Норинськ Овруцького району – в річці Норинь втопився чоловік.
На березі річки відпочивала компанія чоловіків. Один із них старшого віку (приблизно 52-57 років) вирішив скупатись у річці, пірнув і не виплив. Після того, як він не випірнув на поверхню, люди забили на сполох та викликали рятувальників. Тіло потопельника досі не знайшли. Наразі тривають пошукові роботи.
З огляду на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян утриматись від купання, адже вода ще недостатньо прогрілась – верхній шар води теплий, а нижній холодний. Коли людина пірнає, відбувається спазм м’язів через перепад температур. Ще однією причиною є алкоголь, через який трапляється найбільше нещасних випадків на воді.
Читайте також: На Овруччині підписали майже 45 тисяч декларацій із сімейними лікарями.
