На Овруччині в річці потонув чоловік

22.05.2019

Трагедія трапилася 21 травня у с. Норинськ Овруцького району – в річці Норинь втопився чоловік. 

На березі річки відпочивала компанія чоловіків. Один із них старшого віку (приблизно 52-57 років) вирішив скупатись у річці, пірнув і не виплив. Після того, як він не випірнув на поверхню, люди забили на сполох та викликали рятувальників. Тіло потопельника досі не знайшли. Наразі тривають пошукові роботи. 

З огляду на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян утриматись від купання, адже вода ще недостатньо прогрілась – верхній шар води теплий, а нижній холодний. Коли людина пірнає, відбувається спазм м’язів через перепад температур. Ще однією причиною є алкоголь, через який трапляється найбільше нещасних випадків на воді.

 
Фото: ua.korrespondent.net

 Читайте також: На Овруччині підписали майже 45 тисяч декларацій із сімейними лікарями.

newday.org.ua

2177014