На Олевщину знову підкинули львівське сміття

20.03.2018

В ніч на 15 березня поблизу полігону твердих побутових відходів біля села Рудня-Бистра на Олевщині невідомі висипали близько двох вантажівок сміття. Більше того, “гора” відходів перегородила частину проїжджої частини та перехрестя. Неприємну знахідку помітив працівник місцевого підприємства, який їхав зранку на роботу.

Про це повідомляє Олевський інформаційний портал.

Окрім зрозумілої екологічної проблеми постає інша – частина залишених відходів є медичними. На даний момент немає даних про те, хто причетний до цього свавільства. Проте, по окремим «чекам» можна зробити припущення, що сміття було привезене зі Львова (див. фото). Більшість підприємств, зазначених у списку, зареєстровані у Львові.

Раніше, в 2016 році, поблизу автотраси міжнародного значення Київ-Ковель, три вантажівки незаконно вивантажили сміття, в основі якого — відходи від медичних препаратів. У купах непотребу люди знайшли також листівки і виписки з Львівського регіону.

“Шановні жителі громади! Якщо Ви стали свідком даного правопорушення обов’язково повідомте правоохоронні органи”, – йдеться в повідомленні.

IMG_2569

IMG_2565

IMG_2593

IMG_2592