На Коростенщині злочинці винесли майна на кілька десятків тисяч гривень

25.09.2018

З дачного будинку у селі  Каленському Коростенського району злочинці винесли майна на кілька десятків тисяч гривень.

Поліцейські Коростеня розпочали розслідування і встановили причетність до крадіжки двох місцевих парубків.

Господарі розповіли поліцейським, що з оселі зникли речі: від тарілок до електроінструменту. Під час встановлення усіх обставин з’ясувалось, що у селі ще з кількох хат, куди господарі навідуються лиш час від часу, були вчинені крадіжки майна: від металобрухту до більш цінних предметів. Також поліцейські встановили, що до цих діянь можуть бути причетні місцеві парубки, які ніде не працюють і нічим не займаються. Під час перевірки цієї версії вина обох підтвердилась наявністю викраденого майна у місцях їх проживання.

Відтак, чоловікам було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Старшому з парубків 24 роки, і раніше він уже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Меншому – лише 19.

Обвинувальні акти відносно обох по кількох інших крадіжках, учиненим раніше, нині розглядаються у суді. Досудове розслідування за вказаним фактом триває. Санкція статті (ч.3 ст. 185 ККУ) передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років, повідомляє Коростенський відділ поліції.

zl