На Коростенщині відбулося літературно-тематичне свято «Мамо рідна, нехай святиться ім’я твоє»

13.05.2019

«Мамо рідна, нехай святиться ім’я твоє» – під такою назвою у будинку культури села Гулянка Коростенського району пройшло літературно-тематичне свято з нагоди відзначення Дня матері.

12 травня на свою адресу кожна мама чула найтепліші слова, найщиріші привітання та побажання, а напередодні, 11 травня, подібні слова були сказані кожній жінці-матері Коростенщини – у Гулянці влаштували свято материнської ніжності і любові.

Народні пісні, під гітару, естрадні, акапельні, дуети, дитячі таночки… море вітань, подарунків і квітів. І в кожному слові, танцювальному русі, побажанні було найщиріше, найрідніше  слово –«мама».

Чудовий концерт підготували всім жінкам – бабусям, дружинам, матерям, донечкам, внучкам творчі колективи будинків культури Ушомирської сільської ради, Гулянецької школи, Ушомирської гімназії.

Теплі слова вітань звучали від гостей святкувань – народного депутата України Володимира Арешонкова та голови Ушомирької ОТГ Людмили Малої.

…«Чорнобривців насіяла мати…», пісня лилася зі сцени, а в серці кожного в унісон звучали її наступні слова: «…бачу матір стареньку, бачу руки твої, моя мамо, твою ласку я чую, рідненька…». Не забуваймо матерів, навідуймося частіше в гості, пригорнімося до рідного серця, зателефонуймо зайвий раз та просто скажімо: «Люблю тебе, мамо»…

Олеся Дейнега 


Читайте також: У Коростені відзначали 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

newday.org.ua

60395462_2655611484467120_8874020140027478016_n