На Фестиваль дерунів приїде “Лісапетний батальйон”

04.09.2018

Презентація найбільшого деруна, «Кулінарне шоу на колесах», море смакоти, музики і танців, вишивки і вишиванки, візерунковий день та гарний настрій до пізнього вечора – 8 вересня у Коростені пройде ювілейний Міжнародний фестиваль дерунів!

З самого ранку суботнього вересневого дня Коростень потоне в кулінарній смакоті і ароматах. На древлянській землі, в парку «Древлянський», 8 вересня проходитиме ювілейний 10-ий Фестиваль дерунів.

На всіх охочих вже о 10-ій годині чекає свято народної чаруючої музики – традиційний фестиваль гармоні знову запрошує всіх полісян і гостей нашого мальовничого краю на задушевні, мелодійні виступи гостей з України та за кордону. Гала-концерт учасників VIII Фестивалю «Грай, гармонь» розпочинає дерунярське свято.

…А затим вир подій, національних обрядів, кухня українська та різних народів. Деруни зі шкварками, в сметані, грибочками й звичайні… Шашлики, здоба, наливка на всяк смак, жартівлива пісня, запальні танки… Український ярмарок цього дня оживе у Коростені.

Урочисте відкриття Фестивалю дерунів під цьогорічним лозунгом «Фестиваль дерунів єднає Україну» відбудеться о 12.00. В цей час будуть встановлюватися рекорди України та презентуватиметься найбільший дерун.

А затим програма розрахована до самісінького  вечора: майстер-клас мера Коростеня «Деруни від міського голови», працюватиме Школа дерунярства для всіх, хто хоче навчитися вдома готувати картопляні пляцики,  відбудуться майстер-класи почесних гостей фестивалю, «Кулінарне шоу на колесах», проведення конкурсних презентацій учасників фестивалю, виступи фольклорних колективів регіонів України, виступ ансамблю «Лісапетний батальйон», який приїде на запрошення народного депутата України Володимира Арешонкова; нагородження переможців, розіграш дерунярської лотереї, пісні ансамблю «Родослав» з Житомира та маса розваг і забав.

Смачного суботнього дня 8 вересня на Фестивалі дерунів у Коростені всім нам!

40940564_289879281808876_8182733729123270656_n ca3c50b3256f084868befea2eaec7c5b6866cd6f