Митці палацу культури Коростеня зібрали шанувальників на свій творчий звіт

13.01.2020

12 січня у Коростені, в палаці культури імені Тараса Шевченка, своє мистецтво присутнім у залі далували кращі творчі колективи та солісти Коростеня.

Зі святкової сцени лунали пісні у виконанні хорового колективу «Родина», фіналіста «Голосу країни» Івана Ганзери, Олега Мельниченка, Альони Шамки, Людмили Бабіченко, Тетяни Шпакович та Заслуженого працівника культури України Леоніда Берковича.

Також щирими оплесками глядачі зустрічали музичні номери гурту «Коростенські музики», народного жіночого вокального ансамблю «Кришталеві роси», муніципального народного оркестру духових інструментів та інших.

Привітав талановитих митців Коростеня і народний депутат України Володимир Арешонков.

Нещодавно мені дехто сказав: наш рідний палац культури дещо скромний, порівняно з палацом «Україна» в Києві. Але тут є дуже суттєва різниця: в палаці «Україна» виступають митці за великі гроші, але це ті, хто зростав професійно в ось таких будинках культури, – сказав зі святкової сцени Володимир Юрійович. – Бо за творче життя ось нашого осередку культури, тут, на цій сцені, і співали, і грали… надзвичайно багато справжніх талантів нашої рідної України. Бажаю, щоб творчі колективи, молодь, діти, театрали, музиканти… були в постійному русі зростання. Ми квітнемо, і це підтверджують ті, хто сьогодні виступає на цій сцені. Розвитку, процвітання всім: і нашому рідному місту Коростеню, і усьому поліському краю!

Олеся Дейнега 

Читайте також: В Овручі пройшов фестиваль колядок і щедрівок “Овруччина колядує”

newday.org.ua