Модульні будинки для переселенців у Житомирській громаді планують встановити до зими

23.03.2023

Представники Червоного Хреста Італії оглянули ділянку під забудову будиночків для переселенців у Житомирському районі, де за кошти місцевого бюджету вже облаштовані фундаменти під встановлення 40 модульних будинків та підведені комунікації.

Про це повідомила Житомирська міська рада, передає zhitomir.info.

«Ми задоволені побаченим, адже видно, що ви йдете з випередженням графіку. Ми своєю чергою вже оголосили тендер, він міжнародний, тому заявку подати може підрядник з будь-якої країни. Орієнтовно у липні будемо знати переможця й щиро сподіваємося до наступної зими люди зможуть заселитися», – каже президент Червоного Хреста Італії Розаріо Валастро.

Загалом ділянка розрахована на 200 подібних будинків, 40 з яких фінансує італійський Червоний Хрест.

«Варто зауважити, що всі комунікації та інженерні мережі проведені з розрахунку на весь об’єм, щоб дати домівки якомога більшій кількості вимушених переселенців», – сказала перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

До кінця квітня ділянку повністю облаштують, підведуть освітлення та навіть «просиплять» міжбудинкові доріжки

Нагадаємо, у рамках європейського грантового проєкту в Житомирі за 8 млн євро збудують житло для ВПО про пров. Червоному, а модульні будинки для переселенців розмістять в селі Вереси Житомирської міської територіальної громади.

newday.org.ua