Мобільний оператор серйозно обманював українців

26.12.2019

Один з найбільших мобільних операторів України lifecell розміщує рекламу вигаданого “4.5G”-інтернету. Відповідну оману викрив антимонопольний комітет України, повідомила пресслужба АМКУ.

Комітет звернувся до оператора із вимогою припинити вводити в оману користувачів.

Рекомендації Антимонопольного комітету, надані lifecell: Припинити поширення в рекламі відомостей про надання послуг мобільного інтернету четвертого покоління в стандарті 4.5G. Інформування споживачів про послуги мобільного інтернету четвертого покоління здійснювати у спосіб, що не вводитиме в оману споживачів”, – говорять в АМКУ.

Зараз мобільні оператори ведуть боротьбу за клієнтів. Вони намагаються не лише утримати старих абонентів, але й заманити нових користувачів. Одним із ключових “козирів” у цій боротьбі є якість мобільного інтернету. Оскільки стандарт у основних операторів один і той самий – “4G”, то з’являються спроби “домалювати” якість. У нашому випадку – за допомогою вигаданого “4.5G”, який застосував у своїх рекламних матеріалах оператор lifecell”, кажуть в пресслужбі антимонопольного комітету.

Читайте також: У Коростені грабіжник видер з кишені коростенця мобільний телефон

newday.org.ua