Мережа UPG відкрила дві нові АЗС на Житомирщині

19.05.2026

У Баранівці та Комарівці відкрилися нові автозаправні станції мережі UPG.

Мережа АЗС UPG продовжує відновлювати та розвивати автозаправну інфраструктуру на Житомирщині. Компанія відкрила ще дві АЗС в області. Нові станції вже працюють за адресами:

  • м. Баранівка, вул. Костельна, 21-А;
  • с. Комарівка, вул. Польова 11-А.

Станції пройшли технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу. 

“Якість пального залишається нашим пріоритетом. На всі станції ми постачаємо пальне з провідних нафтопереробних заводів Європи та США, а завдяки власній логістиці можемо забезпечити справедливу ціну”, – зазначають у компанії.

newday.org.ua