Мережа UPG відкрила дві нові АЗС на Житомирщині
У Баранівці та Комарівці відкрилися нові автозаправні станції мережі UPG.
Мережа АЗС UPG продовжує відновлювати та розвивати автозаправну інфраструктуру на Житомирщині. Компанія відкрила ще дві АЗС в області. Нові станції вже працюють за адресами:
- м. Баранівка, вул. Костельна, 21-А;
- с. Комарівка, вул. Польова 11-А.
Станції пройшли технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу.
“Якість пального залишається нашим пріоритетом. На всі станції ми постачаємо пальне з провідних нафтопереробних заводів Європи та США, а завдяки власній логістиці можемо забезпечити справедливу ціну”, – зазначають у компанії.
