«Медичний Оскар» у Житомирі: лікарня здобула «Орден Святого Пантелеймона»
КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» ЖМР — «Фортеця здоров’я» у регіональному відборі на здобуття відзнаки «Ордена святого Пантелеймона».
Як інформує пресслужба Житомирської міської ради, житомирська лікарня є багатопрофільним медзакладом, прикладом інноваційності, доступності, якості надання допомоги та ефективного управління у сфері охорони здоров’я.
“Заклад стабільно розвивається і надає повний спектр медичної допомоги. На сьогодні колектив налічує 255 лікарів та 477 медичних працівників середньої ланки. Щороку лікарня приймає понад 450 тисяч відвідувань, проводить близько 7 тисяч операцій і забезпечує стаціонарне лікування більш як 27 тисяч пацієнтів”, — йдеться у повідомленні.
За останні роки заклад пройшов масштабну модернізацію. Тут відкрито сучасний кардіологічний центр з рентгенохірургічним блоком, інсультний центр із блоком інтенсивної терапії та нейрохірургічне відділення. З минулого року працює оновлений операційний блок на три зали та відділення анестезіології з сучасною вентиляційною системою.
В медзакладі розвивається медична реабілітація, зокрема для пацієнтів після інсультів, серцево-судинних захворювань та військовослужбовців. Працюють комп’ютерний томограф, два ангіографи, триває робота зі встановлення МРТ.
Цьогорічний регіональний етап на здобуття відзнаки «Ордена святого Пантелеймона» охопив сім номінацій:
- «Найкращий лікар — еталон професії»
- «Серце медицини»
- «Новатор року»
- «Взірець служіння суспільству»
- «Фортеця здоров’я»
- «Опора на лінії життя»
- «Герой медичного фронту».
Фінал конкурсу відбудеться у Києві, у День святого Пантелеймона, 27 липня.
