Махінації до виборів: на Житомирщині вже зареєстровано 25 порушень виборчого законодавства

08.02.2019

6 лютого у Коростенському та Ружинському районах поліцейські розпочали відповідні перевірки повідомлень, які стосувались ймовірних порушень виборчого законодавства. 

Працівники Коростенського ВП ГУНП розпочали перевірку відомостей, викладених у соціальній інтеренет-мережі, щодо здійснення серед жителів одного із сіл району агітації з ймовірним грошовим заохоченням за одного із кандидатів на пост Президента України.

Цього ж дня до Ружинського відділення поліції надійшло повідомлення представника ГО «Опори» про виявлення у райцентрі банеру передвиборчої агітації одного із кандидатів без указання необхідних вихідних даних.

Обидва повідомлення належним чином зареєстровані, вказані у них відомості перевіряються.

Загалом поліцією Житомирщини зареєстровано 25 повідомлень, пов’язаних із ймовірними порушеннями виборчого законодавства (станом на ранок 7 лютого). У результаті проведених перевірок за 13 з них уже прийняті рішення: у 6 випадках складено адміністративні матеріали за ст.212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП, ще в одному – відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

 За інформацією Головного управління Національної поліції в Житомирській області

newday.org.ua

вибори