«Люда, дякую за доцю», – написав щасливий татусь з Бердичева на… чужому балконі

01.02.2019

«Люда, дякую за доцю!», – такий напис у вівторок зранку з’явився на балконі Олександра Андрійовича, на будинку по вул. Здоров’я,2, що через дорогу від Центру Жінки. Асфальт вкрили сніги, тож щасливий татусь у такий спосіб, мабуть, вирішив подякувати коханій за народження доні. «Невдалий спосіб», – каже власник балкону, передає www.trkvik.tv.

По-різному реагують перехожі бердичівляни на напис, що з’явився на будинку: одні – вітають, інші – невдоволено хитають головами.

Неоднозначно відреагували й дописувачі соцмереж на відповідне фото з написом. Є ті, які вітають вчинок новоспеченого татуся: «Які ви злі) У людини таке щастя) Дописали б збоку привітання))», а є й такі, які лають щасливого незнайомця: «На лобі зеленкою треба було написати… Вже давно космос освоїли, а від наскельних малюнків відвикнути не можете» тощо.

Тим часом журналісти завітали до Центру Жінки. Виявляється, днями тут народжували дві Людмили: одна – хлопчика, інша – дівчинку. 

Олександр Андрійович добра людина: серце відійшло – і він щиро вітає дівчинку. А ще чоловік радить молодому татусеві все ж прийти, витерти написане, бо ж, каже, інакше доведеться відповісти за хуліганський вчинок.

Фото: www.trkvik.tv

Читайте також: В Овручі в День Закоханих запрошують подарувати бібліотеці книгу.

newday.org.ua

1