Лікар з Олевська визнаний кращим хірургом Житомирщини

25.02.2018

Президія Асоціації хірургів Житомирської області оголосила переможців конкурсу «Кращий хірург області 2017 року». За результатами  голосування у другому турі конкурсу президія Асоціації оголосила переможцем завідуючого хірургічним відділенням Олевської ЦРЛ, нині головного лікаря установи Олега Казюка. Нагороджений відповідною грамотою за підписом голови Асоціації, доктора медичних наук та професора П.С. Русака і грошовою премією.

Про це повідомляє сайт Олевської ОТГ з посиланням на Товариство хірургів, медичних працівників Олевського району.

Лікар з Олевська визнаний кращим хірургом Житомирщини

Довідково:

 Казюк Олег Васильович – головний лікар КУ «Олевська ЦЛ», 0,5 ставки хірург хірургічного відділення. З 2004р. по 4 жовтня 2017р. працював на посаді завідувача хірургічного відділення Олевської ЦЛ.

Стаж: лікаря-хірурга 24 роки. Категорія: вища по хірургії.

Для участі у конкурсі рекомендований хірургічним товариством Олевського району та асоціацією медичних працівників району.

З 1994 року після закінчення лікувального факультету Івано-Франківської державної медичної академії працює в Олевській ЦРЛ, як лікар-інтерн за спеціальністю «хірургія», після закінчення інтернатури – лікар-ординатор хірургічного відділення Олевської ЦРЛ.

З 2004р. по 4 жовтня 2017р. працював на посаді завідувача хірургічного відділення Олевської ЦЛ. З 05.10.2017р. призначений головним лікарем КУ «Олевська ЦЛ». Казюк О.В. залишається хірургом (0,5 ставки хірурга стаціонару, ургентує та чергує).

За роки очолювання відділення і всієї хірургічної служби району завдяки його організаційним, вольовим і кваліфікаційним здібностям хірургічна служба району була завжди однією з кращих в системі охорони здоров’я області.

Займається впровадженням новітніх технологій в хірургії, виховав та навчив плеяду висококваліфікованих лікарів-хірургів. З 1998 року голова асоціації медичних працівників Олевського району.

Казюк О.В. користується повагою в колективі лікарні і серед населення району, як відмінний фахівець-хірург. За успішну працю нагороджувався Почесною грамотою МОЗ, двічі Почесною грамотою УОЗ, Почесною грамотою Житомирської обласної ради.

 

Kazyuk